Суд поновив у посаді голову Кубейської сільської ради, якому депутати висловили недовіру

09:24, 24 ноября 2022

Голова Кубейської сільської ради Петро Кисса повідомив про поновлення його на посаді після тривалого відсторонення через висловлення йому недовіри депутатським корпусом 27 травня 2021 року. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, рішення було прийнято на сесії – більшість депутатського корпусу (15 з 21) виступило ЗА припинення повноважень очільника громади. Його звинуватили в тому, що він просував питання про передачу в оренду 70 га незатребуваних земель болградському підприємству, яке кілька років тому здійснило замозахоплення цієї ділянки. Бунт викликав чимало розбіжностей, для забезпечення правопорядку довелося викликати поліцію.

Петро Кисса вирішив відстоювати свої права в суді. Тяганина тривала півтори року. Остаточне рішення прийняв П’ятий апеліційний адміністративний суд, який залишив без змін рішення Одеського окружного адміністративного суду від 26.08.2022 року щодо визнання протиправним та скасування рішення 7 сесії Кубейської сільської ради від 27.05.2021 року номер 199-VIII «Про висловлення недовіри Кубейському сільському голові Кисса Петру Васильовичу та дострокове припинення повноважень Кубейського сільського голови».

“Мої повноваження поновлені в якості голови Кубейської сільської ради з 27.05.2021 року. Рішення законне та вступило в силу 22 листопада”, – повідомив голова ТГ.