Такі технології використовує Ізраїль: сучасні фільтри для очищення води отримали Болград, Арциз, Одеса та Миколаїв

11:27, 17 декабря 2022

Одеська область отримала чотири сучасних фільтри для очищення води від Благодійної організації «Центр допомоги Анатевка». Такі технології використовує Ізраїль. Один з них встановлять у лікарні Болграду, другий – в житловому мікрорайоні Арцизу, третій отримає Одеська обласна лікарня. Останній, четвертий фільтр передадуть як гумдопомогу у Миколаїв. Про це повідомляє Одеська обласна військова адміністрація.

Такі передові технології водоочищення використовують в Ізраїлі. А як відомо науково-конструкторський потенціал цієї країни та серйозний підхід до якості, дозволив їх продукції виправдано зайняти місце технологічного лідера в індустрії водоочищення. Саме тому, враховуючи які великі проблеми з водопостачанням є в деяких громадах області, є велика потреба в вирішенні проблеми водоочищення.

Завдання подібних новітніх фільтрів для води – видаляти із неї шкідливі домішки. Одещина отримала 2 фільтри потужністю очищення 1000 літрів на годину і два фільтра потужністю очистки у 200 літрів на годину.

«Один фільтр, потужністю у 1000 літрів, буде встановлено в Болградській лікарні. Другий, такої ж потужності – в одному з житлових мікрорайонів Арцизу. Третій, потужністю очистки у 200 літрів, отримала Одеська обласна доросла клінічна лікарня і четвертий фільтр, теж на 200 літрів, в якості гуманітарної допомоги буде передано Миколаєву» – зазначив перший заступник керівника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков.