Татарбунари. Вечір пам’яті відомої народної улюблениці Квітки Цісик (ВІДЕО ТВОРЧОСТІ)

13:51, 05 апреля 2017
Квітка Цісик

4 квітня в читальному залі районної бібліотеки згадували представницю української діаспори Квітку Цісик та слухали ії пісні. ЇЇ ім’я відоме багатьом українцям, але мало хто знає історію її життя.

Квітка Цісик — американська співачка українського походження, проте на історичній батьківщині всі називали її «Чарівною квіткою України». Вона прожила все життя у США, але, слухаючи її пісні, можна переконатися, як сильно вона любила Україну. Її голос викликає бурю емоцій та пронизує до глибини душі. Творчість Квітки укотре доводить, наскільки багата українська культура і змушує пишатися словосполученням “я — українець”.

У ході бесіди з молоддю бібліотекарі наголосили на неоціненному значенні творчості співачки для розвитку і поширення української культури у світі, її інтерес до надбань українського мистецтва, її бажання творити для своєї батьківщини. Під час перегляду відеокліпів усі присутні із задоволенням поринули у світ краси та мелодійності голосу співачки. Дивовижно, але, не маючи звання народної артистки України, Квітка Цісик буде володіти вічною народною любов’ю і повагою українців всього світу.

Татарбунарська районна бібліотечна система