У 16 регіонах України почнуть будувати житло для переселенців

11:42, 10 августа 2022

Будинки для внутрішньо переміщених осіб зводитимуться у 16 ​​областях, серед яких Київська, Дніпропетровська, Вінницька, Чернівецька та інші. Відповідні майданчики з підведеними комунікаціями вже обрані, тож будівництво може розпочатися «хоч завтра».

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента за підсумками зустрічі заступника глави Офісу президента Кирила Тимошенко із послами низки країн.

За його словами, будівництво багатоквартирних будинків для внутрішньо переміщених осіб триватиме 5-6 місяців. Готова квартира з меблями в такому будинку коштуватиме відносно недорого – близько $700 за кв. м.

«Це має бути комфортне житло, де неподалік є школа, паркінги. нужденним у житлі», – розповів Тимошенко.

У свою чергу посли Німеччини, Чехії та Японії висловили готовність допомогти Україні у цьому питанні. Зокрема кожна країна може взяти собі окремий регіон для будівництва житла.

«Тимчасово переміщені особи зможуть жити в цих квартирах, поки їхні регіони не будуть деокуповані. А коли вони повернуться у свої власні домівки, ці помешкання передаватимуть українським військовим, правоохоронцям та медикам, які потребують житла», – розповів заступник керівника Офісу Президента.