У Арцизі триває боротьба зі стихійною торгівлею

11:21, 04 февраля 2023

Арцизька міська рада сумісно з відділенням поліції № 1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області проводить інтенсивну роботу зі стихійною торгівлею по вул. Щаслива (біля ринку).

Про це повідомляє прес-служба 1Арцизької міської ради.

Протягом січня 2023 року спеціалістами міської ради складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), а працівниками поліції складено 6 протоколів за ст. 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Автостоянки, тротуари, газони не є місцями для здійснення торгівлі – такі місця не відповідають встановленим санітарним вимогам. Торгівля, особливо продуктами харчування, має здійснюватися у спеціально пристосованих місцях (ринках, магазинах, павільйонах тощо), де забезпечено належні санітарні умови.

На території біля Центрального ринку Арцизького РССТ по вул. Щаслива виїзну (виносну) торгівлю молочними, м’ясними та іншими харчовими продуктами здійснювати заборонено.