У Арцизі затвердили програму підтримки ОСББ на наступні три роки

15:48, 24 февраля 2023

Сьогодні, 24 лютого, на черговому засіданні Арцизької міської ради депутати прийняли «Програму підтримки та стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Арциз».

Програма, розрахована на 3 роки, сприятиме формуванню і розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які мають за мету підвищення якості управління, поліпшення умов проживання та зменшення витрат на утримання будинків.

Згідно з даними досліджень, у більшості багатоквартирних будинків існують проблеми з управлінням та утриманням, що може призводити до знецінення майна та зниження рівня комфорту їхніх мешканців.

Програмою передбачено низку заходів, спрямованих на підвищення зацікавленості співвласників житла у формуванні об’єднань, а також на підтримку їхньої діяльності. Зокрема, йдеться про надання консультативної підтримки з питань створення та функціонування ОСББ, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців, а також надання фінансової та матеріальної допомоги для реалізації проєктів, спрямованих на поліпшення умов проживання.

Зокрема, кошти з місцевого бюджету будуть направлені на надання допомоги ОСББ шляхом спільного фінансування ремонтних робіт у багатоквартирних житлових будинках та встановлення систем відеоспостереження для підвищення рівня безпеки проживання мешканців багатоповерхівок, використання сучасних систем безпеки, а також фінансування заходів з усунення аварій у житловому фонді.

За словами Арцизького міського голови Сергія Парпуланського, ця Програма є важливим кроком до покращення умов проживання мешканців міста та забезпечення ефективного управління багатоквартирними будинками. Голова громади також закликав усіх співвласників багатоквартирних будинків до активної участі у реалізації Програми.