У АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ГЕРОЯ В ОСТАННЮ ПУТЬ

16:47, 20 сентября 2022

Сьогодні, 20 вересня, Арцизька міська територіальна громада провела в останню путь Юрія Геннадійовича Цуканова, що  віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій та майбутнє кожного українця.  

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Автомобільна жалобна процесія розпочалася зранку у Арцизі, пройшла через села Новоселівка, Делень та завершилася в с. Нова Іванівка біля дому, де проживала його мати – переселенки з міста Миколаєва.

З рідного міста жінка була змушена виїхати через активні бойові дії. Від самого початку війни вона проживала у родичів у с. Нова Іванівка. Її син Юрій з перших днів широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави боронив Україну. У вересні під час бойового зіткнення на Донеччині він отримав тяжкі поранення, вижити йому не вдалося. Юрію було лише 34 роки…

Мешканці сіл Арцизької громади проводили в останню путь полеглого Героя на колінах, були приспущені державні прапори, живі квіти встеляли дорогу, по якій рухалась автомобільна жалобна процесія. Так Арцизька громада вшановувала пам’ять Юрія Цуканова, що віддав життя за свою країну.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими. У місцевій церкві відбулося заупокійне богослужіння за українським воїном та прощання з загиблим. Поховали відважного Героя на сільському кладовищі.

Низький уклін та вічна пам’ять воїну, перед яким усі ми в неоплатному боргу.