У Арцизькій громаді розпочав діяльність молодіжний Хаб

, 14:22, 05 июля 2023

Минулого тижня до Арцизької громади завітали представниця Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Зоя Дмитрук та керівниця «СпівДія Хаб Одещина» Юліана Назо, які разом з міським головою Сергієм Парпуланським та начальником відділу освіти, молоді та спорту Людмилою Жосан обговорили можливість створення хабу, що об’єднав би в своїх стінах прогресивну молодь громади.

Під час зустрічі було обговорено питання напрямів діяльності хабу: моделей побудови простору для обміну ідеями та проектами, створення можливостей для самореалізації молоді, комплексу юридичної, психологічної та гуманітарної допомоги, а також мотивації молодих студентів міста та їх підтримка у складний воєнний час.

Також під час візиту представників “СпівДія Хаб Одещина” було організовано тренінгову зустріч з  представникаим роїв-переможців обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура”) 2023 в Одеській області, педагогічними працівниками, представниками органів управління освіти, культури та інші. Тема зустрічі була присвячена питанням щодо розвитку молодіжної політики в регіоні.

Відмітимо, що слово “ХАБ” має англійське походження і дослівно означає «вузол». Зараз цим словом також позначають місце, яке об’єднує розвиток і розваги.

ХАБ – це вільний просвітницький молодіжний простір, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми.

Молодіжний Хаб, який розпочав свою діяльність у Арцизькій громаді – це вже 5 Хаб, відкритий на Одещині за сприяння Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та “Співдія Хаб Одещина”.