У Арцизькій громаді стало чистіше завдяки спільному прибиранню берегів річки Чага

09:28, 15 сентября 2023

Вчора, 14 вересня, мешканці громади долучились до щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання і зробили дуже гарну і потрібну справу. Зазначимо, що роботи з прибирання сміття виконували працівники міської влади.  

Сама екологічна міжнародна акція “Всесвітній день прибирання” проходить щорічно у вересні у понад 190 країнах світу. Вона покликана привернути якомога більше уваги громадськості до глобальної проблеми засмічення водойм, а її загальна ідея полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Окрім того, гуртова робота завжди зближає людей та надихає їх працювати ще краще.

Щодо вчорашньої акції, то цього року в межах Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» та екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» Арцизька міська рада вирішила прибрати на берегах місцевої річки Чага, тому організувала тут невелику еко-акцію. В результаті було зібрано не менше десятка мішків зі сміттям.