У Арцизькій громаді створена ще одна прийомна сім’я, в якій буде виховуватися дворічний хлопчик

15:21, 29 ноября 2022

Сьогодні, 29 листопада, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський особисто зустрівся та привітав молодих батьків, які побажали взяти на постійне виховання дворічного хлопчика, мати якого позбавили батьківських прав.

«Це – Артурчик та його нові батьки. Сьогодні вони стали щасливою родиною, а у нашій громаді народилася ще одна нова прийомна сім’я!» – поділився цією новиною Сергій Парпуланський на своїй сторінці в Фейсбук.

Для створення прийомної сім’ї родина прийомних батьків зібрала необхідні документи, пройшла курс підготовки кандидатів у прийомні батьки, створила у своєму помешканні комфортні умови для проживання дитини, а найголовніше, прийняла для себе важливе рішення – любити, виховувати та допомагати дитині, позбавленій батьківського піклування.

«Бажаю маленькому Артурчику рости у атмосфері любові та затишку, пізнавати усі радощі дитинства, а Вікторії та Юрію висловлюю щирі слова вдячності та захоплення!» – побажав очільник громади новоствореній родині. – «Люди, які під час війни готові подарувати сімейне щастя дитині, яка цього потребує – це справжні герої!».

Нагадаємо, на початку листопада в Арцизькій громаді була створена прийомна сім’я, яка взяла на виховання двох дітей.