У Арцизькій громаді відбувся концерт хореографічного відділення школи мистецтв

12:22, 30 апреля 2024

29 квітня пройшов міський хореографічний фестиваль-концерт до Міжнародного дня танцю. Від найменших учнів до найстарших, від новачків до випускників – всі учні хореографічного відділення Арцизької школи мистецтв показали навички, набуті в ході навчання.

На концерті були показані танці різних народів і різних стилів.

Зразковий ансамбль танцю “Світанок” під керівництвом Юлії Волохіної поринули в подорож країнами світу: жартівливий український буковинський танець “Пралі”, жартівливий танець “Пліткарки”, спокійний і чарівний японський танець “Коли зацвітає сакура”, запальний іспанський танець “Болеро”. А також цікава історія кохання у сучасному танці “Ніченька”.

Хореограф Тетяна Лапа разом зі своїми вихованцями показали різні, але такі цікаві сторони сучасного танцю. Найменші учасниці “Art Dance” виконали драйвовий номер “Танцюй, як ніколи” і зворушливу композицію “Колискова”. Молодіжний колектив “Ladies Dance” разом зі своїм керівником виступили з танцем в стилі Hsgh heels “Black”.

Також на концерт було запрошено танцювальні колективи з інших закладів м.Арциза.

Колектив сучасного танцю “Like Dance” спортивного комплексу Б-клуб під керівництвом Тетяни Лапи показав зміну кожної секунди нашого життя у номері “Швидкоплинність часу”.

Ще одним гостем та учасником заходу став народний ансамбль танцю “Едельвейс” Арцизького Будинку культури під керівництвом Алли Наркузієвої. У їх виконанні глядачі побачили український народний танок “Український візерунок” і танець “Моя Україна!”. Цікавинкою виступу став хореографічний номер з барабанами “Чарівні палички”.

Відділ культури та туризму Арцизької міської ради висловлює подяку учням і хореографам за створення чарівної атмосфери заходу.