У Арцизькій громаді відзначили 34-ту річницю з дня виводу військ з Афганістану (ФОТО)

11:24, 15 февраля 2023

15 лютого в Україні відзначають скорботний День пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та вшановують усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок на території інших держав.

У центральному парку м. Арциза біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам з ініціативи Арцизького союзу воїнів-інтернаціоналістів відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У заході брали участь представники місцевого самоврядування, військового комісаріату, ветерани Афганістану та мешканці Арциза.

Секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова звернулася до присутніх ветеранів війни в Афганістані та ветеранів — учасників інших міжнародних конфліктів з промовою, побажавши міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

З нагоди річниці з дня виводу військ з Афганістану керівник громадської організації “Спілка ветеранів війни в Афганістані та інших воєн Арцизької ОТГ” Віктор Кравченко вручив Почесні грамоти ветеранам-афганцям.

Після завершення урочистої частини учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули під час виконання військового обов’язку в Афганістані, і вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.