У Арцизькій громаді відзначили День захисників та захисниць України

10:22, 14 октября 2022

14 жовтня – надзвичайно важлива дата для української державності та кожного з нас. Ця дата увібрала в себе історичну пам’ять про добу Козаччини в національній історії, духовну спадщину українського козацтва, силу волі, відданість військовій справі, звитягу сучасних захисників територіальної цілісності України, демократичні традиції та віру у краще майбутнє.

Нагадаємо, що відповідно до указів Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисника України» та від 7 серпня 1999 року № 966/99 «Про День Українського козацтва», святкування традиційно припадає на 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Сьогодні керівництво громади, активні мешканці міста Арциз та військовослужбовці вшанували пам’ять захисників Батьківщини покладанням квітів до Вічного вогню та монументу Загиблим Воїнам.

У церемонії покладання квітів взяли участь: виконуючий обов’язки міського голови та секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова, заступник міського голови Тетяна Бахчеван, а також військові та представники громадськості.

Перед офіційним покладанням квітів до пам’ятних знаків присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.