У Арцизькій громаді впіймали «чорних лісорубів»: яке покарання винесуть правоохоронці?

, 16:58, 09 ноября 2022

Поблизу с. Прямобалка Арцизької громади місцеві активісти затримали групу людей, які займалися незаконною вирубкою дерев.

Під час проведення планового рейду активними мешканцями села Прямобалка була виявлена масштабна браконьєрська вирубка дерев у одній із посадок неподалік села.

Велика кількість спиляних дерев чекала на вивезення, тому було вирішено організувати нічне чергування, аби впіймати правопорушників «на гарячому», що було й зроблено. У момент початку вантаження на автомобіль незаконно спиляних дерев активісти затримали злочинців, після чого викликали наряд поліції.

На виклик одразу ж прибули працівники Арцизького відділення поліції, які й задокументували правопорушення.

Під час обшуку у лісових браконьєрів виявлено докази, які вказують на вчинення правопорушення – це два автомобіля, деревина та бензопили. Сума збитків наразі встановлюється.

Організатором несанкціонованої вирубки дерев виявився житель міста Арциз, який під час затримання нахабним чином пропонував вирішити «полюбовно» питання шляхом давання хабара як мешканцям села, які викликали наряд поліції, так і правоохоронцям.

Наразі відомо, що справу на організаторів цього кримінального злочину ще не порушено. Це викликало неабияке занепокоєння громадськості, адже люди очікують, що правопорушники понесуть повну кримінальну відповідальність за скоєне.