У Арцизі пройшов дитячий вокальний конкурс (фото)

08:43, 21 октября 2018
конкурс Арцизькі зірочки

В Арцизькому районі Одеської області відбувся дитячий вокальний конкурс “Арцизькі зірочки-2018”. Традиційно його організатором виступає Арцизький центр дитячої творчості.  В цьому році в ньому взяли участь 7 учасників з шести шкіл району. Маленькі конкурсанти продемонстрували гарну підготовку і різноманітний репертуар. Діти співали пісні про Україну, про казкові чудеса, про щасливе дитинство та про осінь і музику.

Журі оцінювало виступ учасників у двох вікових категоріях: 7-8 і 9-10 років. ІІІ місце посіли: Чекмарьова Ольга з Прямобалківської ЗШ І-ІІІ ст., Чумак Юрій з Деленської ЗШ І-ІІІ ст. і Сотвалдієва Софіна з Веселокутської ЗШ І-ІІІ ст.. ІІ місце зайняли учасники з Прямобалківської ЗШ І-ІІІ ст. – Пономарьова Аліна та з Виноградівської ЗШ І-ІІІ ст. – Іванова Віолетта. Переможцями конкурсу стали Мінчева Юлія з Холмської ЗШ І-ІІІ ст. і Шевченко Христина з Арцизької ЗШ І-ІІІ ст.№ 5.

Всі учасники конкурсу «Арцизькі зірочки- 2018» були нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА та пам’ятними подарунками за сприянням А.Карайвана та солодкими призами від О.Куцарева.
Гарний настрій подарували всім присутнім танцювальний колектив ЦДЮТ на базі Деленської ЗШ І-ІІІ ст.(керівник Карагенова Н.С.) і театр образу «Веселковий дощ» Центру творчості (керівник Ткаченко Н.Д.).

Конкурс «Арцизькі зірочки» дає можливість новому поколінню заявити про себе та прославляти свій улюблений край. Бажаємо всім учасникам і надалі дарувати глядачам свою творчість і гарний настрій.