У бібліотеці Білгород-Дністровського провели захід «Небесна сотня – янголи, які стали героями»

11:54, 10 февраля 2017

9  лютого 2017 року в бібліотеці села Садове Білгород-Дністровського району відбувся літературно-терапевтичний годинник «Небесна сотня  – янголи, які стали героями» та презентація книжкової виставки «Гідність, відвага, сила духу: День Героїв Небесної Сотні».

Бібліотекар розповіла присутнім про події Помаранчевої революції 2004 року, події на Майдані 2013 року, про причини , які спонукали людей різного віку, різних соціальних верств вийти на Майдан, щоб відстояти свої права та права на гідне життя цілої країни.

Школярі підготували короткі біографічні відомості про деяких учасників тих подій, декламували  вірші Т. Шевченка, А. Пірса, Л. Максимлюк та ін. Гості бібліотеки ознайомилися із майданівськими подіями зими 2013-2014рр., переглянувши кінофільм «Небесна Сотня».

Для молодших читачів завданням було намалювати своє бачення Украиїни у майбутньому. Діти зображали мирне життя, квітучу Україну, щасливе дитинство – це все і є майбутнє України.

Світлу пам′ять  Небесної сотні – героїв, загиблих в антитерористичній операції на Сході України – вшанували хвилиною мовчання.