У бібліотеці Білгород-Дністровського району оригінально згадували історію життя Діккенса

11:33, 14 февраля 2017

11 лютого в бібліотеці села Садове Білгород-Дністровського району пройшов літературний захід «Чарльзу Діккенсу присвячується», організований до 205-річчя від дня народження письменника.

Кожна епоха в історії літератури має своїх класиків-письменників, які у своїх творах відобразили типові проблеми часу, створили образи людей, що несли в собі найхарактерніші риси доби. Кожна країна і культура пишаються своїми геніями, але є серед письменників 19 століття й такі, що відомі всьому світу. До когорти митців світового масштабу належить і класик англійського роману Чарльз Діккенс, який здобув слави ще за життя. Його називають богом англійської літератури. Популярність Діккенса затьмарювала свого часу славу Шекспіра і Байрона. Його літературний доробок склав своєрідний атлас життя столичного мегаполісу 19 століття.

Бібліотечний захід зібрав юних любителів творчості Діккенса. Пошановувачам англійського романіста бібліотекар розповіла про його творчий та життєвий шлях та презентувала книжкову виставку «Чарльз Діккенс прагнув змінити світ на краще».

Літературну мандрівку продовжила гра «Поле чудес». Троє учасників від кожної команди відповідали на різноманітні запитання під час відбіркового туру, переможці котрого потрапляли у «Супер-гру». Тріумфатором інтелектуального змагання стала Новицька Віталіна.

Хід гри розбавляли музичні паузи, які оголошувалися після кожного етапу. Протягом коротких перерв учасники мали змогу відпочити та водночас продемонструвати свої творчі здібності.

Таким чином юні читачі — прихильники творчості Чарльза Діккенса, подумки перегортаючи сторінки нетлінних творів „батька” Олівера Твіста, поринули у життя видатного письменника.