У Болградському районі судитимуть підрядника, який привласнив майже 100 тис гривень під час ремонту дитячого майданчика однієї зі шкіл

12:48, 28 февраля 2023

Прокурори Болградської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора підрядної компанії за фактом службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України). У червні 2020 року керівник підприємства-підрядника привласнив бюджетні кошти під час капітального ремонту дитячого майданчика навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад» в одному з сіл на Болградщині.

Як повідомили у Одеській обласній прокуратурі, він вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості, що призвело до безпідставного перерахування на рахунок підрядної організації майже ста тисяч гривень бюджетних коштів.

Так, за договором підряду на суму 985 тис грн, на майданчику передбачалось улаштування покриття з піщано-гравійних сумішей для гри в баскетбол та волейбол, встановлення ігрового тренажерного комплексу та лавок для відпочинку.

Разом з тим, згідно висновку експертизи, частина робіт з улаштування гравійного покриття та встановлення одного гімнастичного комплексу взагалі не виконувались.

Внаслідок таких протиправних дій обласному бюджету завдано майже 100 тис грн шкоди, щодо відшкодування якої прокуратурою пред’явлений позов.