У День молоді в Арцизі відбулися спортивні змагання «Cool Games» (ФОТО)

13:34, 14 августа 2023

«Будь розумним, активним, творчим! Будь Cool Games!» – під таким гаслом 12 серпня в межах благодійного проєкту «Разом до Перемоги» на спортивному майданчику Арцизької школи №5 відбувся фізкультурно-розважальний захід «Cool Games». Він проводився за ініціативою Молодіжної ради при Арцизькій міській раді та за активної допомоги Одеського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

У змаганнях брали участь 6 команд: старшокласники Арцизького ліцею №5, Виноградівського та Холмського ліцеїв, команда поліції, працівників закладів освіти та збірна команда міської ради, представників громадськості та центральної опорної лікарні.

Додамо, «Cool Games» – це впровадження інноваційних підходів до проведення занять із фізичної культури в закладах загальної середньої освіти. Вони передбачають збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізкультурою та популяризацію здорового способу життя серед молоді.

Розпочалися спортивні заходи з хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації та Гімну України, після чого ведучі представили суддів змагань: Олексія Черкеса (керівника методоб’єднання фізичної культури, вчителя фізичної культури Виноградівського ліцею), Олександра Бєлоуса (вчителя фізичної культури Надеждівського ліцею), Вадима Сандульського (вчителя фізичної культури Кам’янського ліцею) та Івана Нєнова (вчителя фізичної культури Арцизького опорного закладу №4).

Після руханки команди перейшли до змагань в естафетах та рухливих командних іграх “Біатлон”, “Гулівер”, “Конвеєр”, “Флеш”, “Ягоди”, “Котигорошко”, “Крижинки” та ін.

За результатами змагань перше місце зайняла команда учнів Виноградівського ліцею, друге місце – команда працівників закладів освіти, третє – команда учнів Арцизького ліцею №5.
Арцизька міська рада висловлює вдячність учителю фізичної культури Виноградівського ліцею, керівнику методоб’єднання фізичної культури Олексію Черкесу за організацію змагань та наданий спортивний інвентар.