У ГУР назвали країни, де Росія шукає зброю

16:55, 16 марта 2023

Росіяни скерували свої делегації до силових відомств різних країн, щоб якнайбільше отримати боєприпаси та озброєння, зазначив Вадим Скібіцький.

Країна-агресор Росія намагається домовитися про військову допомогу з країнами Близького Сходу та Африки. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону, повідомляє РБК-Україна у четвер, 16 березня.

“Росія почала відчувати дефіцит боєприпасів, ми точно знаємо, що активно вони працюють з Іраном. Так, справді ведуться переговори з М’янмою, країнами африканського континенту, Близького Сходу. Вони зараз направили свої делегації до Міністерства оборони, Служби зовнішньої розвідки, інших відомств і міністерств, щоб якнайбільше отримати для себе боєприпасів та іншого озброєння”, – розповів Скібіцький.

За його словами, головним військовим партнером Росії залишається Іран, який постачає їй боєприпаси та безпілотники. До постачання балістичних ракет справа поки що так і не дійшла. У відповідь Іран чекає від Росії нового озброєння, технологій атомної енергетики та ракетних програм.

Щодо Сирії, то Скібіцький зазначив, що режим Башара Асада залежить від Росії, оскільки на території країни перебуває контингент РФ.

“Що може дати Сирія на заміну? Було багато інформації, що це можуть бути сирійські найманці у великій кількості. На сьогоднішній день підтвердження, а тим більше перебування тисяч сирійців на території тимчасово окупованих районів нашої держави ми не помічаємо”, – заявив Скібіцький і підтвердив, що Росія забирає у Сирії озброєння, яке раніше надала.