У Київ приїхав президент Німеччини Штайнмаєр

09:41, 25 октября 2022

Вранці 25 жовтня стало відомо, що президент Німеччини раптово вирішив приїхати у столицю. Це його перший візит у нашу державу від початку повномасштабного вторгнення.

Відомо, що Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув у нашу державу потягом. Він планує зустрітись з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити важливі питання.

Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну

Наразі про деталі візиту Штайнмаєра нічого не відомо, однак президент по прибуттю уже встиг висловити свою солідарність з Україною. Він заявив, що Німеччина буде на нашому боці в російсько-українській війні та рішуче допомагатиме.

Моє послання українцям таке: ми не лише на вашому боці. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну – економічно, політично та військово,
– сказав Штайнмаєр.

Довгоочікуваний візит та звернення Штайнмаєра до німців

Насправді третя спроба президента Німеччини відвідати Україну. Минулого тижня поїздку скасували через масовані обстріли окупантами критичної інфраструктури.

Рекомендуємо, зважаючи на поточну ситуацію ризику, відкласти заплановану поїздку президента Штайнмаєра в Україну,
– написали тоді у твітері поліції ФРН.

Однак добре, що усе-таки главі держави вдалось прибути в Україну. Він також встиг звернутися до своїх громадян з Києва та закликав не забувати німців про те, що війна означає людей українців. Зокрема, не забувати про наші страждання, руйнування міст та усвідомлювати, що Україні потрібна підтримка Німеччини.