У Міжнародний день захисту дітей для наймолодших мешканців та гостей Арцизької громади пройдуть святкові заходи

11:18, 31 мая 2023

Кожного року у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни. Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабним і щорічним.

На жаль, історія повторюється…Свято знов має гіркий присмак. Адже більше як рік в Україні триває війна. І саме діти наразі потребують особливої уваги та захисту, оскільки вони чи не найбільше страждають під час збройних конфліктів.

Цьогорічне свято – особливе, воно покликане, в першу чергу, дати можливість нашим діткам повернутися у щасливе дитинство, де немає сирен та тривог, де можна безпечно гуляти з батьками, де їх батьки мають впевненість у наступному дні.

Цьогоріч для юних мешканців та гостей Арцизької громади проведуть різноманітні цікаві та веселі заходи.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької піської ради

Впродовж дня діти зможуть взяти участь у грі-квесті «Щасливі долоньки», зробити напамять яскраву світлину на фотозоні з аніматорами, спробувати аквагрим, матимуть можливість проявити свої таланти на «Поетичній табуретці», відвідати майстер-класи з рукоділля та задонатити на благодійній виставці юних художників, взяти участь у руханках, конкурсах, відправитися на велозустріч з пікніком, відвідати турніри з дзюдо, волейболу, настільного тенісу та футболу.

Запрошуються маленькі мешканці Арцизької громади та її гості взяти участь у святкових заходах!