У Павлівській громаді відбувся боксерський турнір

16:05, 12 декабря 2022

10 та 11 грудня на базі спортивного залу Долинівської школи Павлівської громади Болградського району проходив боксерський турнір, у кому взяли участь юні спортсмени з м. Ізмаїл, Теплицької та Павлівської громад.

«На турнір, який був повністю профінансовано Павлівською сільською радою, приїхали вихованці Ізмаїльської ДЮСШ (тренери Румянцева Л.А. та Папазов О.І.) та юні боксери з с. Мирнопілля Теплицької громади (інструктор Чечеткін К.В.), – розповідає один з організаторів турніру, спортивний інструктор Долинівської школи Владислав Лозанюк. – Загалом у змаганнях взяли участь 45 спортсменів».

За результатами проведених боїв всі боксери були нагороджені грамотами, а учасники найяскравішого поєдинку премійовані грошовими призами. Наприкінці заходу на всіх чекав «солодкий» стіл.

Владислав Лозанюк відмітив, що даний спортивний захід було приурочено до відкриття нового спортивного залу Долинівської школи.

Новий спортивний простір був реконструйований та переобладнаний під зал для боксу, а також пристосований для занять на тренажерних знаряддях.

Переобладнання залу стало можливим завдяки спільним зусиллям: “Арцизької м’ясної компанії”, Карайван А.І., Козик В.А., Капаклі С.М., Каранадзе А.І., керівництва Павлівської сільської ради в особі Романова А.В. та Серік-Басана О.М.; фермерів Філіппова В.К., Криванича Ю.І., Богача В.І.; депутата Павлівської сільської ради Калуцького Є.Г.; батьків вихованців секції боксу Яцюка С.А., Залецького І.М., Макарова А.Є., Макарова Н.В.; підприємця Русєва С.В. та мешканців села Долинівка з активною життєвою позицією: Бодюла Р.В., Єлєсєєва А.В., Сметана Е.В.

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність усім, хто сприяв організації та проведенню спортивної події.