У Шабо вшанували пам’ять учасників афганської війни

12:44, 13 февраля 2017

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із найдовших і трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Окрім нього, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконували свій військовий обов’язок, ставши гідним взірцем людської відданості, героїзму та мужності.

11 лютого працівники Білгород-Дністровської центральної районної бібліотеки для дорослих і дітей взяли участь у районному урочистому мітингу в селі Шабо, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Під час заходу представники культурної галузі поклали квіти до меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам.

Крім того, в Шабівській школі №1 бібліотекарі відділу обслуговування А. Кравченко та О.Обрезанова спеціально до цього дня підготували книжкову виставку «Окроплені кров’ю рубежі», на якій усі бажаючі могли ознайомитися з документальними і художніми виданнями про події в Афганістані.