У школах Арцизького району вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії

19:57, 26 апреля 2017
чернобыль

Щороку в усіх навчальних закладах Арцизького району до Дня Чорнобильської трагедії проходять відповідні урочисті виховні заходи, під час яких вшановується подвиг учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та пам’ять жертв цієї техногенної катастрофи.

25-26 квітня у навчальних закладах району проведено  години пам’яті, години спілкування: «Чорна трагедія на кольоровій землі», «Дзвони, що б’ють у серця», «Чорнобильське лихо у пам’яті народній», «Атомне століття раною горить» (5-11 класи); класні години: «Чорнобиль не має минулого», «Мужність і біль Чорнобиля», «За бортом – 370 рентгенів»; лінійки-реквієми, присвячені Чорнобильській трагедії «26 квітня — Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф», (8-9 класи), під час яких учні переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Як це було…». У шкільних музеях, бібліотеках проходять музейні уроки, діють художньо-ілюстративні виставки «Земля – наш спільний дім», огляди літератури із зазначеної тематики, книжкові виставки «Чорнобиль – чорний біль людства», «Українській біль»; а також тематичні виставки літератури та малюнків «Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…».

У міських школах пройшли літературно-музичні композиції «Атомне століття раною горить», «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять» і випуски стіннівок та плакатів «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – наша біль», виготовлені учасниками шкільного самоврядування.