У Татарбунарах пройшло свято молодих та енергійних (фото)

12:08, 06 июля 2017

Правду кажуть, що той, хто молодий душею, буде і сьогодні, і завтра, і завжди активним, позитивним і, дійсно, вічно молодим.

Для татарбунарської молоді пройшло свято, яке складалося з конкурсу «Батл талантів 2017» , показового виступу клубу «Молодьожка» районного Будинку культури, конкурсів, розіграшів та дискотеки по завершенню дійства. Концерт був організований за підтримки міського голови Андрія Глущенка.

До участі в «батлі» долучилося 8 вокалістів та 4 читців з міста Татарбунари. Молодь співала, читала вірші та обмінювалася досвідом і просто хорошим настроєм.

Першими, хто спробував себе в батлі,  – юні співаки. Молодь змагалась у двох турах, виконуючи українські, зарубіжні та сучасні пісні на різний смак. Переможців обирали глядачі, віддаючи свій голос (маленькі мікрофончики) за улюбленого учасника. За результатами конкурсу перше місце посіла Вікторія Кузнєцова, на другому опинилась Валерія Нєгіна, а на третьому –  Стас Заречук.

Привітала кращих юних вокалістів начальник відділу культури Татарбунарської РДА Оксана Попова і нагородила їх грамотами та цінними подарунками від Татарбунарської міської ради.

Естафету в «батлі» підхопили юні читці українських поєзій та гуморесок. Жителі міста та всі присутні на площі віддали свої голоси за кращих виконавців, тож призові місця в номінації «Художнє читання» отримали Карен Айрапетян (I місце), Єлизавета Чакір (II місце), Вікторія Івкіна (III місце).  Читці також були нагороджені грамотами та подарунками.

Вразила різна вікова категорія учасників, найменшій з яких виповнилося 12 років, а найстаршому – 21. Проте в основному участь брали школярі. А влучні і жартівливі коментарі ведучих програми Олени Гуцулюк та Альбіни Айрапетян тільки додавали азарту до змагань.

Виконавці “запалювали” публіку своїми усмішками та піснями. За лічені хвилини кількість спостерігачів збільшилась у кілька разів. Запальна молодіжна музика, багато творчої молоді і цікаві запальні танці у виконаннні маленьких учасників танцювального колективу «Надія» ( кер. Надія Гайдаржи) не залишили байдужими нікого.

Крім цього, протягом концерту діяв фотоконкурс, де всі охочі мали змогу взяти участь, опублікувавши оригінальне фото в соц. мережі Instagram з хештегом #деньмолодівтатарбунарах. За рішенням організаторів власника кращої фотографії було нагороджено призом.

Зовсім не дивним було те, що на святі молодих і енергійних головними героями стали учасники молодіжного клубу «Молодьожка» ( кер. Альбіна Айрапетян ) : Ігор Алєксєєнко , Олена Гкцулюк, Олександр Семенюк, Богдан.Скоробогач, Віктор Попов, Анастасія Загорняк та Вікторія Богдан, які жартували, показували смішні мініатюри, музичні пантоніми та сучасні сценки.

Слід зауважити, що у «Молодьожці» кожен реалізовує свої ідеї, знаходить однодумців та просто добре проводить час . Учасники клубу займаються різною діяльністю: здійснюють супровід різних міських заходів, концертів, свят, вчаться акторській майстерності, знімають різноманітні відеоролики. Крім цього, дуже цікаво будують своє дозвілля: грають в ігри, переглядають фільми, проводять літературні вечори. В. о. директора БК Альбіна Айрапетян запрошує всіх бажаючих до дружньої команди клубу.

Атмосфера заходу була доволі тепла і комфортна, посмішки сяяли упродовж усього вечору, зокрема під час конкурсу «Найкрутіший хлопець міста». Молоді люди брали участь у різних конкурсах, де мали проявити мужність, сміливість, винахідливість та силу. За результатами журі найкрутішим хлопцем Татарбунар став учень 10 класу Іван Доков, за що отримав жартівливий приз для справжнього чоловіка.

Після розважальної програми всі бажаючі приєдналися до святкової дискотеки. Але і там не обійшлося без «батлу». Хлопці та дівчата поділилися на команди та в жартівливій манері змагалися між собою в танцях. А закінчилося все, звісно ж дружбою, а саме запрошенням хлопців дівчат на повільний танець.

А. Айрапетян