У Татарбунарах зазирнули у вічну тайну любові

14:14, 21 июля 2017

Любов… Спробуй осягни її, коли вона , як світ, велика і давня. Спробуй опиши, коли люди вклали її в одне-однісіньке слово – люблю!

Минають роки, спливають століття, але таємниця кохання залишається вічною й незбагненною. Вона завжди хвилюватиме, мучитиме людей, вимагаючи свого глибокого осмислення.

«Іноді, коли ми працюємо на бібліомайданчику, можна побачити, як у центрі міста  закохані зустрічаються  та радісно спілкуються на лавці біля фонтану. Тому і спало на думку спробувати розгадати таємницю кохання в нашій бібліотечній альтанці, — розповідають працівники Татарбунарської районної бібліотеки. Для цього ми зібрали твори цієї тематики на книжковій виставці «Вічна тайна любові!» та разом з усіма присутніми поринули в найзагадковіше з усіх людських почуттів – кохання. У всі часи воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів».

Дехто з відвідувачів альтанки із задоволенням розповідали про своє перше кохання, перше побачення та ділилися життєвим досвідом щасливого багаторічного шлюбу.

«Кохання, — кажуть вони, — це не тільки насолода спільного життя, кохання — це коли ти віддаєш тепло, ласку, добро найдорожчій людині, не вимагаючи нічого натомість, це коли ти зможеш прощати деякі вчинки, це коли зможеш втриматися та промовчати, щоб не образити кохану людину».

Також відвідувачі давали багато цікавих корисних порад. Далі на всіх чекав майстер-клас «Сувенір із солоного тіста», під час якого присутні власноруч створювали ексклюзивний сувенір. Всі, від малого до старого, із задоволенням ліпили свої вироби з тіста. Особливо відзначилась дитсадкова малеча: дітки із захопленням виліплювали різноманітні казкові фігурки героїв з улюблених дитячих книжок. Такими сувенірами, зробленими самостійно, легко можна приємно здивувати своїх рідних та друзів, а також подарувати обранцю на добру згадку.