У трьох освітніх закладах Кілійської громади з’являться мобільні укриття

10:42, 15 марта 2024

На сесії Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, яка відбулася 29 лютого, були виділені кошти на закупку модульних укриттів для двох дитячих садочків- «Берізка» та «Сонечко», а також філії Опорного закладу освіти № 4 (Кілійська школа-дитячий садок № 5).

Про це інформує Кілійська міська рада.

За домовленістю між керівниками Арцизької та Кілійської громад Сергієм Парпуланським та Вячеславом Чернявським робоча група на чолі з заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради Володимиром Сокоренко 13 березня виїхала до міста Арциз. Там фахівці ознайомились з позитивним досвідом встановлення модульних укриттів в закладах освіти.

Під час робочої зустрічі працівники відділу освіти та директор Арцизької школи № 3 поділилися своїми наробками та досвідом вирішення проблемних питань.

«Хочемо подякувати голові Арцизької громади Сергію Парпуланському, начальнику відділу освіти Людмилі Жосан, працівникам відділу освіти Арцизької міської ради та директору Арцизької школи № 3. Маємо впевненість, що у цьому році питання щодо влаштування модульних укриттів у вищезазначених закладах освіти Кілійської міської ради буде вирішено», – зазначили у міській раді.