Учні Прямобалківського ліцею передали благодійні кошти дітям, постраждалим від збройної російської агресії

, 08:49, 23 января 2023
Ще в грудні 2022 року учні Прямобалківського ліцею під час благодійної ярмарки «Зимова рапсодія» зібрали невелику грошову допомогу. Учні та адміністрація закладу спільно зі Службою у справах дітей Арцизької міської ради вирішили передати кошти дітям з сімей, які постраждали від ракетного удару, нанесеного ворогом по м. Арциз 5 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Вчора у Арцизькій міській публічній бібліотеці діти зустрілися, аби познайомитися один з одним, поспілкуватися та передати зібрані кошти.
Служба у справах дітей Арцизької міської ради спільно з бібліотекою влаштували для дітлахів розважальний захід та тематичні майстер-класи. Під час заходу учні Прямобалківського ліцею передали зібрані 6000 грн арцизьким дітлахам на придбання канцелярії до нового навчального семестру, а також передали продуктові набори від Арцизької міської ради.
«Саме підтримкою, взаємодопомогою та людяністю і славиться український народ. Дякуємо дітям с. Прямобалки за щирі серця та адміністрації школи за допомогу та гідне виховання маленьких українців», – підкреслила керівник Служби у справах дітей Олена Чебан.