Українські перевізники заблокують кордон з Польщею

10:19, 15 февраля 2024

Акція протесту проти дії польських перевізників буде тривати доки українських перевізників не почнуть пускати з іншого боку кордону.

Українські перевізники заблокують пункт пропуску на кордоні з Польщею Ягодин – Дорогуськ. Акція почнеться у четвер, 15 лютого, о 9.00. Про це повідомила громадська організація Міжнародні автомобільні перевізники України.

“У звʼязку з блокадою та свавіллям польських фермерів на кордоні UA-PL. Українські міжнародні перевізники не можуть бути осторонь, бо вони є артеріями економіки. Тому ми вимагаємо рівних умов економічної співпраці”, – заявляє бізнес-об’єднання.

Українські перевізники анонсували мирну акцію протесту під назвою “Україна=Польща” у ПП “Ягодин – Дорогуськ”.

Як повідомив керівник громадської організації Перевізники західного регіону Віталій Коценко в інтерв’ю Суспільному, учасники акції не впускатимуть на територію України польських перевізників, які перетинатимуть ПП Ягодин – Дорогуськ.

“Вони будуть тут, із нами, стояти на своїх машинах, доки наші українські перевізники з їхнього боку не почнуть їхати. Адже вони на годину пропускають одне авто, і то не українського, а польського водія”, – зазначив він.

За словами Коценка, тривалість акції українських перевізників залежатиме від ситуації на польському кордоні.