В Арцизі мешканці навмисно засмічують підвали, які були облаштовані під тимчасове укриття

12:41, 06 июля 2022

Днями працівники комунального підприємства “Житловик” стикнулися з неприємною ситуацією: мешканці одного багатоквартирного будинку у м. Арциз-2 навмисно організували сміттєзвалище у підвальному приміщенні, яке до цього було прибрано комунальниками та підготовлено до використання як тимчасове укриття.

Таким вчинком мешканці не тільки порушили правила користування багатоповерховими будинками, а й, зокрема, порушили належний санітарний, протипожежний та технічний стан спільного майна.

КП «Житловик» звернувся до мешканців багатоповерхових будинків з проханням розчистити від сміття підвальні приміщення, щоб забезпечити місця для укриття у випадку небезпеки. Адже підвали будинків є спільним майном власників квартир багатоквартирного будинку і саме вони відповідають за утримання підвального приміщення у належному стані.

Але мешканці ігнорують прохання комунальників та продовжують звалювати сміття у підвали. До того ж, навмисно псують майно, яке було встановлено за їхні ж кошти та всіляко перешкоджають облаштуванню укриття цивільного захисту.

Тому завтра, 7 липня, з 9:00 комунальні служби розпочнуть максимальну зачистку від сміття та будь-яких речей підвальних приміщень та роботи по облаштуванню тимчасових укриттів та бомбосховищ, і все майно, яке залишиться в підвалах, працівники будуть змушені ліквідувати.

Тому комунальники звертаються до мешканців багатоквартирних будинків з проханням вже сьогодні прибрати своє майно з підвальних приміщень.