В Арцизі надається послуга: соціальний супровід людей похилого віку, діти яких знаходяться на відстані

12:43, 18 октября 2022

КУ «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради надає населенню послугу – соціальна допомога вдома.

Надані послуги дадуть змогу дітям, які знаходяться за межами Арцизької громади або країни, найняти соціального працівника для своїх батьків – людей похилого віку.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Підставою для надання соціальних послуг є направлення особи/сім’ї для отримання соціальних послуг, видане на підставі відповідного рішення структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Арцизької міської ради.

Для взяття на обслуговування до Центру необхідно подати пакет документів:

  1. письмова заява особи; медичний висновок про нездатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах;
  2. довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, та осіб, що проживають постійно без реєстрації
  3. копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
  4. довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення;
  5. копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
  6. копія документа, що посвідчує особу (паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення тощо);
  7. згода на обробку персональних даних.

З переліком заходів щодо надання платних соціальних послуг з розрахунком їх вартості згідно затвердженого тарифу протягом 1 людино- години у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «ЦНСП» Арцизької міської ради на 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Наприклад, доставка гарячих обідів обійдеться всього у 58,37 грн, прибирання житла один раз на тиждень – 21,40 грн, допомога у оплаті комунальних платежів ( заповнення абонентної книжки, звірення платежів) 1 р. в місяць – всього в 43, 78 грн.

За довідками звертатися до КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» м.АРЦИЗ, вул .Соборна 46 ( ІІ поверх , к.10 тел.0484562092).