В Арцизі привітали працівників Національної поліції з професійним святом

, 09:15, 05 июля 2022

Вчора, 4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України особовий склад відділення поліції №1 Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області привітали Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, голова Болградської РВА Генадій Бамбура та начальник Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області Роман Галкін.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Вчора своє професійне свято відмічали працівники Нацполіції України. Арцизький міський голова Сергій Парпуланський спільно з головою Болградської районної військової адміністрації Генадієм Бамбурою та начальник Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області Романом Галкіним привітали особовий склад відділення поліції №1 Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області  побажавши миру, добробуту та особистого щастя – під мирним небом та на рідній землі.

“В умовах війни ваша робота стала ще більш важкою та небезпечною . Але ви продовжуєте вносити свій вклад у боротьбу з ворогом, стоїте на захисті країни і гідно несете службу. Дякую за вашу самовідданість справі та контроль правопорядку в громаді.Пишаємося вашою мужністю та витримкою.” – поділився Сергій Парпуланський.
Почесними грамотами Арцизької міської ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, витримку, мужність, ініціативу та наполегливість спрямованих на зміцнення законності та правопорядку особистий значний внесок у справу боротьби зі злочинністю нагородили:
  • старшого інспектора сектору реагування патрульної  поліції відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, капітана поліції Браунагель Аллу Олександрівну,
  • помічника чергового чергової частини відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, старшого сержанта поліції Георгієва Олександра Івановича,
  • старшого дізнавача сектору дізнання  відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, старшого лейтенанта поліції Домусчі Марину Іванівну,
  • помічника чергового чергової частини відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, сержанта поліції Паскалова Станіслава В’ячеславовича,
  • старшого інспектора-чергового чергової частини відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, майора поліції Патрієва Едуарда Васильовича.
До привітань приєднався голова Болградської РВА Генадій Бамбура та побажав правоохоронцям наснаги, сил і терпіння, а також поваги та успіхів в роботі.

За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки, кращим полісменам Болградського району вручили Почесні грамоти та подяки від Болградської районної військової адміністрації.

“Шкода, що професійне свято – під час війни, коли ворог обстрілює мирні міста та гинуть люди. Але співробітники Національної поліції продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок, забезпечують безпеку мешканців Болградського району, Одещини та всієї України, – зазначив начальник Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області Роман Галкін.