В Арцизі триває генеральне прибирання всіх діючих кладовищ

12:29, 03 ноября 2023

Протягом двох місяців спеціалісти комунального підприємства «Благоустрій» проводять велике прибирання на всіх діючих кладовищах міста.

Так, генеральне прибирання вже завершено на кладовищі в Глинці та в Арцизі-2. На сьогоднішній день тривають роботи на Арцизькому центральному кладовищі.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

«Одна група працівників займається покосом трави, інша – згрібає листя та сміття біля пам’ятників та на стежках, – розповідає директор КП «Благоустрій» Анатолій Серек-Басан. – Одночасно проводиться обрізка дерев та кущів».

Традиційно такі роботи проводяться навесні – до поминальних днів, але цього року було вирішено провести генеральне прибирання й восени. Це рішення викликано тим, що зазвичай навесні перед комунальниками постає майже нереальне завдання за короткий строк упорядкувати одразу всі кладовища міста, в тому числі й закриті (старе німецьке та єврейське клабовища). Осіннє генеральне прибирання має спростити роботу працівникам майбутньою весною.

“Ми приводимо до ладу загальну територію, але хочемо закликати людей, родичів покійних теж слідкувати за могилами, підтримувати чистоту та порядок на кладовищах, відносити сміття до спеціально відведених місць. Важливо не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких”, – звернувся до мешканців громади директор КП «Благоустрій».