В Арцизі відключатимуть воду абонентам із боргом понад 1000 грн

12:23, 13 июня 2024

КП «Водоканал» наголошує про необхідність термінової сплати боргів за житлово-комунальні послуги, оскільки через несплату у комунального підприємства виникає кредиторська заборгованість перед постачальниками електричної енергії, що ставить під загрозу безперебійне надання житлово-комунальних послуг мешканцям громади.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

Нещодавнє корегування тарифу на водопостачання та водовідведення не покриває витрати підприємства, а через підвищення тарифу на електроенергію з 1 червня, борг значно зростає. Це може привести до відключення КП «Водоканал» від енергопостачання, що, у свою чергу, тягне за собою відсутність водопостачання по всьому місту.

Коммунальники нагадують, що з 2024 року відновлено стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги в судовому порядку. Крім того, даною постановою Кабмін повернув можливість відключення від житлово-комунальних послуг боржників, у разі несплати або недоплати за отримані послуги.

“Наразі робота в цьому напрямку ведеться та вже є десятки судових рішень. Також ми змушені відключати від водопостачання абонентів, у яких протягом 2-х місяців заборгованість більше 1000 гривень”, йдеться у повідомленні..