В Арцизькій громаді для дітей-переселенців та ДБСТ організували свято на день Святого Миколая

09:47, 20 декабря 2022

Вчора, у День Святого Миколая, для дітей з родин переселенців та дитячих будинків сімейного типу у Арцизькій громаді організували новорічне свято. Захід відбувся на базі Будинку культури у м. Арциз та у Арцизькому центрі дитячої та юнацької творчості.

Дітлахи з захопленням поринули у казкову атмосферу, жваво приймали участь у веселих стартах та змаганнях, підспівували пісні та навіть водили хоровод.

“Атмосферу свята словами не передати. Але щирі дитячі посмішки та очі з блискучими вогниками – говорили за себе…” – поділився очільник громади Сергій Парпуланський.

Наприкінці казкового дійства до діток вийшов Святий Миколай, який нікого не залишив без уваги: кожному дістався солодкий подарунок, теплі обійми Миколая та добрі побажання.

Під час заходу міський голова Сергій Парпуланський особисто привітав зі святом дитячі будинки сімейного типу і подарував цікаві настільні ігри.

“Особливо сьогодні хотілося огорнути теплотою наших дорослих сердець дітей з дитячих будинків сімейного типу з Луганщини. Кожен з них занадто рано подорослішав, занадто рано пізнав біль людської зради…Але їм пощастило знайти родини, які любять їх і докладають максимум зусиль, аби у них було щасливе дитинство”, – підкреслив міський голова.