В Арцизькій громаді нагородили переможців Першості з волейболу

10:43, 23 декабря 2022

Сьогодні, 23 грудня, у Арцизькій міській раді пройшло урочисте нагородження команд переможців Першості з волейболу Арцизької громади.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради

У першості громади з волейболу приймали участь 8 команд: з м. Арциз – «Арциз 1» та «Арциз 2», зі старостинських округів громади команди с. Виноградівка, с. Прямобалка, с. Нова Іванівка, с. Кам’янське, с. Делень та с. Надеждівка.

Усі ігри відбувалися в максимальній спортивній напрузі. Волейболісти кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. В результаті таких безкомпромісних ігор, фактично до останнього розіграшу важко було спрогнозувати, хто саме стане лідером волейбольної першості.

За підсумками чотирьох проведених турів лідером турнірної таблиці стала команда Делень, друге місце посіла команда Виноградівки та третє місце – команда Арциз-1.

Почесними кубками, медалями та грамотами команд переможців привітав Арцизькій міський голова Сергій Парпуланський, а також вручив грошові сертифікати на суми 3, 5 та 7 тисяч гривень.

Також під час заходу міський голова та директор КП АФСП «Колос» Денис Боз нагородили Почесними грамотами кращих гравців Першості:

Кращий гравець – Нагаєв Олексій (с. Делень);

Кращий нападник – Деордієв Володимир (с. Виноградівка);

Кращий блокуючий – Луцько Василь ( с. Делень);

Кращий зв’язуючий – Данєв Павло (м. Арциз);

Кращий падаючий – Челак Максим (с. Виноградівка).