В Арцизькій громаді попрощалися із захисником, який загинув під час штурмових дій на Донеччині

10:18, 16 января 2023

Арцизька громада провела в останню путь Героя Віталя Додона.

Захисника з Одещини поховали 14 січня.

Віталій був родом з Арцизу. У 2014 році, коли росія анексувала український Крим та почала війну в Донецькій області, чоловік пішов захищати Україну добровольцем. В зоні АТО боронив від російської навали Авдіївку Донецької області, безстрашно та незламно захищав Донецький аеропорт. Із зони АТО Віталій повернувся до рідного міста влітку 2015 року. Працював у комунальному підприємстві «Житловик». У квітні 2019 року підписав контракт із батальйоном морської піхоти на Одещині.

Віталій відзначений сімома державними нагородами: “ХХХ років Збройним Силам України”, “За взірцевість у військовій службі”, “Учасник АТО”, “За оборону Донецького аеропорту — 242 доби”, “За участь в Антитерористичній операції”, “Учасник військового параду” у 2017 році, А також указом Президента України від 25 вересня 2020 року був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-го ступеня.

Із початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Віталій разом із побратимами звільняв від окупантів Миколаївщину та Херсонщину. Коли до Херсона повернувся український прапор, жодного дня не перепочивши, морській піхотинець вже був в найгарячіших точках Донецької області. А 4 січня 2023 року його життя обірвалося – Віталій загинув під час штурмових дій поблизу Мар’їнки Донецької області.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та земляки. З пекучим болем в серці, на колінах, низько схиливши голови, проводжали мешканці громади Героя у останню путь. Поховали загиблого Героя на Алеї слави на Арцизькому центральному кладовищі.