В Арцизькій громаді привітали волонтерів зі святом

09:41, 06 декабря 2022

5 грудня в Україні відзначали Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, винагород та визнання.

Повномасштабна війна змусила багатьох людей опинитись у скрутній ситуації, чим внесла свої корективи у волонтерський рух. Окрім допомоги держави, на поміч прийшли волонтери. Відтак сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху: допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, закуповують амуніцію, готують тощо.

Жителі Арцизької громади з перших днів військової агресії активно долучилися до волонтерського руху.

Арцизькій міський голова Сергій Парпуланський на своїй сторінці Фейсбук опублікував привітання до Міжнародного дня волонтера. Він наголосив що кожен українець сьогодні – волонтер. Це освітяни, які плетуть маскувальні сітки, це кухарі, які варять тушонки, діти та їх батьки, які печуть смаколики, роблять окопні свічки, спортсмени, які допомагають завантажувати та розвантажувати машини з гуманітарною допомогою, дівчата з Волонтерського центру, які фасують та видають допомогу, водії, які перевозять гуманітарні вантажі, підприємці, які підтримують фінансово та особисто долучаються до формування допомоги.

Також, очільник громади відзначив грамотами Арцизької міської ради за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання підтримки і допомоги, небайдужість до проблем мешканців Арцизької громади в період воєнного часу та з нагоди Міжнародного дня волонтера:

– волонтера Потеляху Павла В’ячеславовича;

– волонтера благодійного фонду «Добрий самарянин» Чонку Наталю Іванівну.