В Арцизькій громаді стартує онлайн фотоконкурс «Кохання – зітхання – 2023»

15:15, 30 января 2023
Зовсім скоро 14 лютого, коли закохані у всьому світі відзначають найромантичніше свято – День Святого Валентина.
Арцизька міська рада запрошує сміливців взяти участь у фотоконкурсі «Кохання-зітхання 2023».
Згідно умов конкурсу потрібно  надіслати найкращі фото  та  розказати історію свого кохання, після чого соціальній мережі Фейсбук буде проведено голосування.

За результатами голосів буде визначено три пари переможців.
Умови для участі дуже прості:
  • Зробіть або оберіть з архіву улюблене фото вашої пари та розкажіть історію вашого кохання. ВАЖЛИВО: у конкурсі не беруть участь весільні світлини!
  • Надішліть фото та свою лав-сторіна електронну пошту: it.arsirada@gmail.com. У листі обов’язково вкажіть ім’я та прізвище учасників на фото, населений пункт, а також контактний номер телефону для зворотнього зв’язку.
Зробити це можна з 30 січня 2023 року до 7 лютого 2023 року. Після чого розпочнеться етап голосування.

Обов’язкова умова –  бути підписником офіційної групи громади у мережі Фейсбук – «Арцизька громада».

7 лютого усі фото будуть опубліковані на сторінці Арцизької громади у соціальній мережі facebook в альбомі “Фотоконкурс “Кохання – зітхання 2023”, де і розпочнеться найзапекліший етап – голосування.
  • Як тільки фото з’явиться у спеціальному альбомі у групі «Арцизька громада» у мережі Фейсбук та розпочнеться голосування, поділіться посиланням на своїй сторінці у соцмережах, обов’язково розкажіть про це друзям, щоб підтримали вас!
Підведення підсумків та оголошення переможців конкурсу відбудеться 14 лютого о 12:00 у офіційній групі «Арцизька громада» у мережі Фейсбук.
Проголосувати за учасників можна до завершення конкурсу.
Три пари, які наберуть найбільшу кількість лайків за своє фото та лав-сторі (історію свого кохання), отримають грошові подарункові сертифікати від Арцизької міської ради на приємні презенти для один одного:
1 місце – сертифікат на 1500 грн,
2 місце – сертифікат на 1000 грн,
3 місце – сертифікат на 1000 грн.

У конкурсі немає обмеження за віком: надіслати фото, на якому відображені Ви та Ваша половинка можуть усі бажаючі мешканці Арцизької громади.