В Арцизькій громаді відкрили першу станцію поліцейського офіцера громади

15:44, 15 декабря 2022

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Арцизькій громаді сьогодні, 15 грудня, відбулося урочисте відкриття першої поліцейської станції.

Поліцейські станції − це осередки безпеки для громадян у цей непростий час. Вони допомагають втілювати пріоритетний принцип діяльності Нацполіції – ефективнакомунікація з громадянами.

У заході взяли участь начальник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин, начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура, начальник Болградського РВП Роман Галкін, голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланській, голова Одеської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Анатолій Киршта, представники місцевої влади, особовий склад Болградського РВП ГУНП.

На відповідальну посаду Поліцейського офіцера громади призначено майора поліції Сергія Жарких, який працює в правоохоронних органах понад 20 років.

Під час заходу начальник ГУНП вручив поліцейському офіцеру громади помпову рушницю та ключі від службового автомобіля.

За рахунок коштів міського бюджету капітально відремонтовано приміщення для комфортної роботи поліцейського офіцера громади та відвідувачів поліцейської станції: облаштовано робочий кабінет, встановлено монітор для відеоспостереження, меблі, комп’ютерна техніка, в приміщенні є опалення, вільний доступ до мережі Інтернет.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Одещини Микола Семенишин висловив вдячність усім, хто долучився до реконструкції та ремонтних робіт станції.

Також за участь у програмі «Поліцейський офіцер громади» голові Арцизької міської ради Сергію Парпуланському було вручено сертифікат.

Подяку Начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області було оголошено:

підполковнику поліції Юрію Тремілю – старшому оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Болградського РВП,

майору поліції Сергію Захарову – заступнику начальника сектору кримінальної поліції Болградського РВП,

старшому лейтенанту поліції Миколі Побережному – оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Болградського РВП.

Керівництво Головного управління НП, Болградської РВА та Арцизької громади урочисто перерізали стрічку до будівлі поліцейської станції та привітали присутніх з відкриттям.

Міський голова Сергій Парпуланський подякував усім, хто долучився до реалізації безпекового проєкту, за оперативну та злагоджену роботу, а також побажав дільничному офіцеру ефективної праці на благо громади!