В Арцизькій громаді встановлять ще дві старнції з очистки води з якісною питною водою

11:23, 13 июля 2026

Арцизька міська територіальна громада продовжує розширювати мережу бюветів, забезпечуючи мешканців доступом до якісної питної води.

Завдяки підтримці Українського Червоного Хреста громада отримала обладнання для двох станцій локальної очистки води. Найближчим часом нові бювети будуть встановлені на території Арцизької центральної опорної лікарні та біля Арцизького ліцею №5.

Скористатися очищеною питною водою зможуть не лише працівники та відвідувачі цих закладів, а й усі жителі громади. Нові бювети стануть ще одним важливим кроком у забезпеченні населення якісною та безпечною питною водою.

Потреба у таких об’єктах залишається високою, тому Арцизька громада системно працює над розширенням мережі пунктів доступу до очищеної води. Це особливо важливо в умовах сьогодення, коли питання якості питної води є одним із пріоритетів для місцевої влади.

«Дякую Українському Червоному Хресту за підтримку та довіру. Саме завдяки таким партнерствам у громаді з’являються нові важливі об’єкти, які щодня працюватимуть для комфорту та добробуту наших мешканців», — зазначив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

Арцизька міська рада висловлює щиру вдячність Українському Червоному Хресту за співпрацю та підтримку громади. Реалізація таких проєктів є прикладом ефективного партнерства, яке допомагає покращувати якість життя мешканців та робить необхідні послуги ще доступнішими.