В Арцизі відбувся ярмарок професій для учнівської молоді

13:55, 20 ноября 2017

За ініціативи Арцизького районного центру зайнятості в Арцизі відбувся щорічний ярмарок професій для учнівської молоді. На захід були запрошені випускники 11 класів шкіл району. Цього року близько 200 випускників мали змогу поспілкуватись з представниками Одеської державної академії технічного регулювання та якості, Одеської національної академії харчових технологій, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. Ушинського, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Одеського державного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету цивільної оборони України.

З вітальним словом та побажаннями правильно обрати свій професійний шлях перед присутніми на ярмарку, виступила в.о. директора Арцизького районного центру зайнятості Кутирьова Парасковія Миколаївна, яка в своєму виступі зробила наголос на вислові К.Д. Ушинського: «Якщо ви вдало оберете справу і вкладете в неї всю свою душу, то щастя саме відшукає вас».

Відвідувачів ярмарки здебільшого цікавили умови вступу, навчання, проходження практики, розвиток інфраструктури, можливості стажування за кордоном тощо.

Виступи представників навчальних закладів були цікавими, яскравими. Чималу зацікавленість викликала у випускників шкіл презентація ВНЗ з використанням мультимедійних засобів. Представники навчальних закладів ознайомили молодь з історією, традиціями, умовами навчання, рівнем організації культурно-масової та спортивної роботи. Представники кожного навчального закладу побажали учням успіхів в незалежному оцінюванні та зустрічі з ними саме в їх навчальних закладах, де створені всі умови для навчання і отримання професій і спеціальностей.

Проведення таких заходів вже стало доброю традицією, оскільки допомагає молоді зорієнтуватися у світі професій, а, як відомо, правильний вибір професії означає знайти своє місце в житті. По закінченні заходу випускники шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками учбових закладів в індивідуальному порядку.