В Арцизі відсвяткували День Соборності України

16:43, 22 января 2017
Арциз

22 січня відзначається День Соборності України. Офіційно це свято відмічають в Україні з 1999 року.  Воно припадає на день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Акт возз’єднання і злуки по суті двох Україн став символічним для єдності земель сучасної України. Цей день  увійшов в історію українського народу і як свято національної єдності.

З нагоди святкування Дня Соборності  в Арцизькій районній бібліотеці були проведені урочисті збори, на яких були присутні представники апарату Арцизької райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, ЗМІ, громадськість.

Від імені голови Арцизької РДА Сергія Парпуланського присутніх привітала зі святом представник райдержадміністрації Людмила Дімова, яка побажала землякам єдиного духу народу, міцної дружби і братської допомоги, взаємоповаги і розуміння один одного та наголосила, що саме в єдності вони зможуть досягти небувалих висот у розвитку рідного району та України. За її словами Арцизька РДА вірить у світле майбутнє нашої держави, сприяє та сприятиме розвитку й відродженню Арцизького району. Акцент було зроблено на тому, що значних результатів у своїй роботі вони досягли саме завдяки спільній праці з сільськими головами, головою й депутатами районної ради, депутатами обласної ради. Це ще раз доводить, що лише в єдності та спільній меті, спрямованій  на благо України, можна досягти високих результатів.

Районний відділ культури підготував святкову програму. Гості заходу подивилися тематичну презентацію, заслухали пісню «Синє небо, жовте поле» у виконанні Михайла Парзула та разом заспівали гімн України.

Після урочистих зборів бажаючі поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

???????????????????????????????????? 5

img_5687

img_5703

Фото з сайту Арцизької РДА