В Арцизькому районі в літньому мовному таборі побувала волонтер із Канади (ФОТО)

12:08, 05 июля 2017

З метою популяризації іноземних мов, підвищення мотивації учнів до їх вивчення, формування комунікативної компетенції, розвитку творчого потенціалу кожного учня на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 14 по 30 червня вперше функціонував літній мовний табір за участю канадського волонтера Sally Shurvell.

Протягом двох тижнів перебування у таборі 20 дітей мали можливість активно відпочивати, вивчати англійську мову, спілкуючись із волонтером та вчителем англійської мови Урумогло П.І., а також шкільним психологом Балабан Л.І. Заняття проходили переважно на свіжому повітрі з широким використанням ігрових інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Щоб розвинути вміння вести діалог, учні взяли участь у виставах англійською мовою «Білосніжка і семеро гномів» та «Попелюшка».

Навчанням було охоплено тематику, що відповідає віковим особливостям та інтересам школярів. Кожен день роботи мовного табору присвячувався відповідній темі. Були організовані екскурсії до етнографічного музею с. Виноградівка, офісу фермерського господарства «Агрофірма «Бургуджі», сільської ради, місцевого супермаркету, майстерень, дитячого садочка «Буратіно». Також учні відвідали арцизький ботанічний сад і побували на грандіозному етнофестивалі « Artsyz Open Fest».

В останній день перебування у таборі відбувся святковий концерт за участю народного ансамблю пісні й танцю «Гердан», після якого учні і колектив школи на пам’ять про спільно проведений час подарували канадійці Sally вишиванку та подушку із зображеннями усіх учасників табору.

На прощання Sally Shurvell вручила дітям сувеніри на згадку та пригостила солодощами.

ФОТОРЕПОРТАЖ:

Болгарський народний звичай «Предянка-седянка»

Вистава “Попелюшка”

Вручення подарунків

Гра «Пантоміма»

Екскурсія до майстерень

Із Саллі цікаво проводити час

На святі у м.Арциз

Перегляд мультфільму

Разом із головним бухгалтером фермерського господарства “Бургуджі”

У сільській раді

У Ботанічному саду у м.Арциз