В Арцизькому районі відзначили Міжнародний день театру

18:23, 27 марта 2017
театр

От і прийшов березень, а з ним і весна. Час пробудження природи й людських почуттів, час оновлення і щирого завзяття в думках, справах і прагненнях. Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущний живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр. З 1962 року щорічно, 27 березня, святкується Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів шанувальників цього жанру мистецтва.

В Арцизькому центрі дитячої та юнацької творчості  працюють кілька театральних колективів: зразковий театральний колектив «Диліжанс» та ляльковий театр  – керівник Інна Волчанова та фольклорний театр «Веселка» – керівник Наталія Ткаченко. Багато цікавих вистав було підготовлено дитячими театральними колективами ЦДЮТ та показано в дитячих садках та школах  міста, району. Кожного разу – показ вистави перетворюється на свято не лише для глядачів, а й для самих артистів. Особливо натхненно готують прем’єру нової вистави наймолодші вихованці Центру творчості, адже для них виступати перед глядачами не лише дуже почесно, а й відповідально.

Напередодні Дня театру молодша група фольклорного театру «Веселка» показала виставу «Котик і Півник»  першокласникам Арцизького НВК «ЗШ І – ІІІ ст. №1 – гімназія».  Веселий фінал вистави дуже сподобався маленьким глядачам.

У Міжнародний день театру працівники Арцизького центру творчості вітають усіх, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси.