В Арцизькому районі визначили кращих вчителів (фото)

16:39, 23 ноября 2017
учитель року - 2018

З 14 по 22 листопада 2017 р. в Арцизькому районі проходив І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» за номінаціями: «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура», «Фізична культура в початкових класах», «Педагогічна надія Одещини».

Уже не перший рік відділ освіти, молоді та спорту Арцизької РДА проводить даний конкурс із метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, професійної майстерності, пропагування та розповсюдження передового педагогічного досвіду. Цьогоріч змагалися 16 вчителів з 14 шкіл району, однак до фіналу дійшли найкращі.

Окрім конкурсних уроків, фіналісти І етапу й молоді вчителі пройшли фахове тестування з психології, педагогіки та методики викладання предмету, представили власні навчальні проекти дослідницько-пошукової діяльності учнів, продемонстрували своє бачення уроку майбутнього.

Усі конкурсанти відзначалися власним баченням місця й ролі своєї дисципліни, цікавими знахідками в методиці й технології навчання.

На підставі матеріалів, наданих організаційним комітетом та журі конкурсу «Учитель року – 2018», переможцем визначено Макаріну Вікторію Вікторівну, вчителя фізики опорного навчального закладу «Арцизький навчально-виховний комплекс «ЗШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія – МНВК – ДНЗ»; в номінації «Українська мова та література» — Лободу Анастасію Василівну, вчителя української мови та літератури Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.; в номінації «Фізична культура» — Стоянова Анатолія Дмитровича, вчителя фізичної культури Холмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.; в номінації «Фізична культура в початкових класах» — Патраніку Сніжану Миколаївну, вчителя початкових класів Новокапланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.;

У номінації «Педагогічна надія Одещини» переможцем стала Чолак Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів Садовської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., ІІ місце посіла Волкова Руслана Зіновіївна, вчитель історії Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Перший заступник голови Арцизької райдержадміністрації Олександр Гранич привітав фіналістів з досягненнями та побажав майбутніх професійних злетів, а також вручив грамоти та грошові винагороди від 500 до 2000 грн від районного відділу освіти.

Згодом переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» представлять Арцизький район в обласному етапі.