В Білгород-Дністровській бібліотеці говорили про неймовірну красу Одещини

16:50, 01 марта 2017
библиотека

27 лютого 2017 року нашій рідній Одещині виповнилося 85 років. З цієї нагоди Білгород-Дністровська центральна районна бібліотека для дорослих 28 лютого провела для старшокласників Шабівської ЗОШ №1 історичний хронограф «Одещина – степова корона Причорномор’я», де працівники бібліотеки Кравченко А.П., Мельник Н.П., Возна І.В. розповіли про історію утворення Одеської області, її сучасність, культуру та традиції.

Одещина – це отча земля, рідний край. Її багатства – це хліб і цукор, широкополі лани, села й міста, порти світового значення. Одещина – це відомі на увесь світ театри й музеї, академії та університети, бібліотеки і палаци культури, це – Білгород-Дністровська та Ізмаїльська фортеці і шедевр світової архітектури — театр опери та балету, а також це українська Венеція – Вилково.

А ще Одещина – це письменники, які склали славу не лише національної, а й всесвітньої літератури, це художники й артисти, лікарі і ракетобудівники, робітники й хлібороби.

Наприкінці культурного заходу бібліотекарі закликали молодь примножувати багатство і славу Одещини, — тоді буде слава й усієї нашої України.