В Болграді волонтери зібрали кошти на дрон для військових

16:47, 14 сентября 2022

Болградські волонтери придбали та передали морським піхотинцям дрон, повідомляє кореспондент «Топора».

Зібрати гроші на обладнання ціною 50 тисяч гривен виявилося нелегкою справою. У ході благодійних ярмарків, театральної вистави, які проводилися в Болграді, а також завдяки внескам, що надходили на волонтерський рахунок, за три тижні вдалося зібрати 38 тисяч гривен.

І тут волонтерам посміхнулася вдача – вони змогли знайти потрібний їм новийще навіть не активований дрон у мешканки Болграду, яка погодилася продати його за зібрану суму, а різницю вважати її внеском у волонтерську справу.

Тож військовослужбовці Болградського 88 окремого батальйону морської піхоти отримали таке необхідне обладнання, яке допоможе їм виявляти ворога та берегти життя наших захисників.

Представник частини старший лейтенант Юрій Романюк, якому волонтери вручили дрон, подякував всім причетним за таку вагому допомогу військовим та за те, що вояки на бойових позиціях відчувають підтримку тилу.

Додамо, що для військових також передали необхідні медикаменти, які були закуплені мешканцями Болграду та навколишніх сіл.

Зазначимо, що на цьому волонтери не зупиняються. У списку необхідних військовим речей: термобілизна, медикаменти, лопати, генератори та інше.

Допомогти може кожен, перерахувавши гроші га волонтерський рахунок: 5168 7422 4506 5192 (ПриватБанк) Лілія Биковська, або взявши участь у благодійному ярмарку, які проводяться кожен тиждень на проспекті Соборний (біля фонтану) у Болграді.