В Болградській лікарні оновили ліжка: закуплено сто нових, за 28 тисяч гривень кожне

14:14, 08 ноября 2022

Для Болградської міської лікарні за рахунок коштів міського бюджету закупили сто нових функціональних ліжок, що у медзакладі називають справжньою подією. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на генерального директора КНП Віктора Дішлі.

«Якщо врахувати, що придбанням у такій кількості та такої високої якості функціональних ліжок може похвалитися далеко не кожна медустанова Одеської області, то для нас це дійсно – подія», – зазначив він.

Лікарня давно потребувала кардинального оновлення меблів у палатах. Це знає кожен, кому хоч раз доводилося проходити лікування у цій медустанові чи відвідувати там знайомих, які перебували на лікуванні.

«Дізнавшись, що Болградська міська рада готова нам у цьому допомогти, ми почали вивчати цінові пропозиції, які коливалися від 18 до 64 тисяч гривень за одне функціональне ліжко. Наш вибір зупинився на ліжку за 28 тисяч гривень. Це механічні функціональні ліжка з двостороннім ортопедичним матрацом «зима-літо». Йшлося про те, щоб купити хоча б 50 таких. Але, дякую, нам дали «добро» на придбання 100 одиниць, виділивши необхідні майже 2 мільйони 800 тисяч гривень», – додав лікар.

На сьогодні ліжка розподілені по відділеннях, згідно з поданими їх керівниками заявок.

«Так, найбільше ліжок ми встановили у хірургічному відділенні. Бо там дозволяє місце, адже нові ліжка за розміром набагато більші, ніж старі. Тобто потреби в них закриті у відділеннях. Висловлюємо велику вдячність керівництву та депутатам Болградської міської ради за таке важливе оснащення нашої медустанови», – наголосив Віктор Дішлі.